Apie mane

Mano gyvenimas yra išties prasmingas ir turtingas, kupinas šviesaus džiaugsmo, tyro džiugesio ir susikaupusio atsidavimo mėgstamiems užsiėmimams, naujų žinių ir išminties lobynų paieškoms. Jame darniai išsitenka ir vidinis lengvumas, susikaupimas ir nušvitimas, ir besąlyginė meilė, kurią lyg palaimintas laidininkas galiu sruventi per gydančias Reiki energijas ir skleisti visa tai kitiems, norintiems gerai jaustis ir vėl turėti naujas jėgas teikiančią švarią energiją.

Esu gydymo natūralia gyvybine Usui Reiki energija meistrė ir mokytoja. Šią teisę ir diplomą suteikė mano mokytojas, tradicinės Reiki meistras Virginijus Mockus, padėjęs pažinti ir savo esybe išjausti bei suvokti visas tradicinės Reiki krypties meno subtilybes. Rūpestingai ir su meile dalinuosi švelniai gydančia, daug kam vis dar liekančia paslaptinga Reiki – universalia gyvybiška energija, kuri išties gydo, harmonizuoja ir stiprina. Tai savita Dieviška šviesa, Kūrėjo dalelė, kurią turime kiekvienas savo širdyje. Tik ji būna neatrasta arba nepažadinta. 

Jau penkioliktas suteiktas diplomas įprasmino mano kaip Reiki mokytojos tyrą dvasinį pašaukimą skleisti energetinio šaltinio gėrį, dalintis ir suteikti gydančią energiją, besąlyginę meilę ir užglaistyti visus sielos pažeidimus, kartu padedant pamažu pasveikti ir kūnui. Tikiu ir žinau, kad žmogaus rankos ir gyvybinės energijos srautai daro stebuklus, kurie išvaduoja kenčiančius nuo liūdesio, apmaudo, dvasinių kančių, stresų ir negalavimų. 

Energinis Reiki gydymas – labai švelnus plaštakų prisilietimu pagrįstas gydymo metodas, skirtas subalansuoti žmogaus energinei sistemai ir atkurti viso organizmo vidinę harmoniją. Praktikuoju tradicinę ir netradicinę Reiki ir perteikiu visas jos gydančias galias. Kartu su Reiki pasitelkiu ir taikau teta gydymą, atlieku dikšų palaiminimus (su jais lengviau pildosi norai, pasiekiami tikslai); pritaikau H.Silvos metodą. Harmonizuodama čakras (atstatant gyvybinę energiją arba valant energetinį lauką) atlieku meditacijas, mantras, pranos gydymą, naudoju Baltų simbolių galios ženklus. Padedu žmonėms susitvarkyti su priklausomybėmis, gyvenimo prasmės ar misijos paieškomis, supratimu ir radimu tai, ko kiekvienas skausmingai ieško. Po seansų aiškėja mąstymas, minčių suvaldymas, išgrynintų poreikių suvokimas. 

Man labai svarbi yra Saučia praktika („vakar, šiandien ir amžinai“, arba gebėjimas gyventi ir būti Čia ir Dabar, šią akimirką, nes ji unikali, brangi ir niekada nesikartoja). Jos vertė tokia, lyg kas nors pasakytų palyginimui, kad jums gyventi liko tik kelios dienos. Tuomet imtume kiekvieną akimirką labai branginti. Bet tai jokia sąlyga, tai – suvokimas, kad taip turėtume gyventi kasdien, natūralioje esatyje, tiesiog čia ir dabar. 

Užteršta, arba blogoji energija, slypi ne tik žmoguje, bet ir patalpose, taigi valau ir jas – atlieku namų, butų, kai kurių patalpų išvalymus nuo negatyvių jūsų sėkmę ir sveikatą siurbiančių energijų, kitų nematomų būtybių. Nuimu blogas programas nuo butų – juose tampa lengviau ir ramiau gyventi, atgyja aplinka, gerėja žmonių savijauta bei tarpusavio santykiai. Tarsi viskas prasideda iš naujo, tik nuo gražios švarios pradžios. 

Domėjausi ir indų filosofijos ir kultūros menu, studijavau indų tradicijas, ugnies ritualus ir energetinių kanalų valymus mantromis – šios studijos vyko pas mokytoją iš Indijos Sohan Veeer Singh. Daug žinių suteikė indų filosofijos krypties dvasinis mokytojas Svamis Virendra. O asmeninį dvasinį vardą Jay Šri Devi Dasi man suteikė indų dvasinis mokytojas Jay (Džei) Gurudev. 

Siekiau tobulėjimo, nušvitimo ir noro perprasti kuo daugiau sričių, tad mano mokytojais buvo žinomos asmenybės – psichologas Olegas Torsunovas, lietuvis mokytojas Adži, indų išminčius Mooji, o netradicinės Reiki mokytoja – Reiki meistrė Rūta Janulevičienė. 

Žaviuosi, gyvenu ir jaučiu kiekvieną įkvėpimą su Saučia ir Reiki – iš senovės Japonijos atėjęs Reiki gydymo menas nėra kokia mistika ar neįminta jėga. Nors perpratimui ir efektyviausių gydymo metodų atradimams žmonės skyrė ištisus dešimtmečius, tačiau japonai, kaip žinome, labai vertina savo laiką, sveikatą ir žinias, kiekvieną minutę stengiasi praleisti prasmingai. 

Mintimis ir malda kasdien dėkoju Aukštesniosioms jėgoms, kad pažinti, suprasti ir išmokti neįkainojamų dalykų ir dvasinių gelmių buvau tarsi pasirinkta nuo mažens. Prisipažinsiu, buvo nedrąsu, bet smalsu ir rūpėjo sužinoti, nes visuomet jutau, kad šalia materialiojo ir matomo kasdienio pasaulio dar yra vienas, tik jis kitoks, skirtas ne tik žaisti ar pavalgyti. Subtilus, paslaptingas ir ypatingas, kurį leista suprasti ir pajausti turbūt ne kiekvienam. Jaučiau ir šalčio, ir karščio bangas, galėjau savaime jausti, kuriose patalpose yra gera aura, o kuriose lankytis nejauku. 

Todėl užuot žaidusi su lėlėmis eidavau pas močiutes, bendraudavau, klausydavausi jų. Kaupiau žinių kraitelį, mokiausi atsirinkti, kas priimtina, o kas ne, suvokti ir anksti suprasti Dieviškosios Visatos dėsnius. 

Gyvenau kitokį gyvenimą – kantriai ir ramiai susikaupusi domėjausi, gilinausi į tas esančias kažkur daug aukščiau virš mūsų galingesnes jėgas, mus supančias energijas, ir jaučiu nenusakomą ramybę ir tikrumą, kad esu laisva nuo ilgo savęs ieškojimų kelionės – savo kelią ir pašaukimą pajutau dar vaikystėje. Ir jis atvedė mane iki Reiki mokytojos ir meistrės titulo. 

Reiki yra išminties energija, kuri visada veikia vardan aukščiausiojo duodančio ir gaunančio gerovės, padeda žmogui daugelyje gyvenimo situacijų surasti geresnį sprendimą. Nuolat pratekanti Reiki energija suteikia nuostabių savybių: padeda atsiskleisti, sustiprina intuiciją (nuojautą), aiškiaregystę (pvz. auros, karminių problemų, pasekmių matymas); aiškų jutimą (savo ir kito kūno, energetikos, įvairių energijų, erdvės švarumo); minties stiprumą ir aiškumą (padeda lengviau, greičiau įgyvendinti savo siekius, svajones); didina susikaupimą, koncentraciją ir bendravimo gabumus; tuo pačiu gebėjimą atsipalaiduoti, pasitikėjimą, geraširdiškumą, užuojautą, nesavanaudiškumą. 

Laikydamasi Reiki principų vedu paskaitas apie karmos išvalymą, paaiškinu apie energetinius parazitus, apie energiją ir būtiną jos apsaugą, išmokau pritraukti pozityvias energijas. Tik švari siela ir aiškus protas bei papildoma apsauga padeda žmogui pasiekti ir atrasti tai, ko kiekvienas ieškome – pašaukimą ar misiją. Po šiais žodžiais glūdi labai paprastas dalykas – noras būti laimingiems. Padėsiu jums su meile pasitelkusi Reiki – tai bus jūsų individualios evoliucijos kelias, savęs ir savo vietos pasaulyje suvokimo kelias.